Vitajte

Čo ponúkame

Sme radi, že ste zavítali na stránky našej spoločnosti SKS Sťahovanie s.r.o. Ponúkame kvalitné služby v oblastiach Sťahovanie Doprava Baliace služby Upratovanie Montáž a demontáž nábytku Likvidácia nábytku Veríme, že budete s našimi službami spokojní, ako mnoho iných zákazníkov.

Prečo práve my?

Sme tím pracovníkov, ktorí robia svoju prácu s radosťou. Každý člen tímu ovláda minimálne jeden cudzí jazyk (DE, ENG, FRA, ESP, HUN), čo nám pomáha pri komunikácii so zahraničnými klientami, prípadne pri doprave do zahraničia. Pri sťahovaní, kde je potrebná sila na zdvihnutie a prenesenie bremien, využívame telesnú kondíciu získanú pravideľným športovaním. Osobným prístupom a kvalitne vykonávanou prácou dosahujeme vysokú spokojnosť našich zákazníkov.

Zákazník na prvom

mieste

Snahou našej spoločnosti SKS Sťahovanie s.r.o. je pristupovať individuálne ku potrebám každého zákazníka s dôrazom na kvalitu. Aby sme mohli uspokojiť aj náročnejšie potreby našich zákazníkov, priebežne dopľňame naše technické vybavenie. Príkladom je rozšírenie nášho vozového parku. Najnovšie sme vlastnými prostriedkami schopní prepraviť náklad vozidlami s kapacitou do veľkosti 13 m3, 21 m3, až 34 m3. NOVINKA: Rozšírili sme náš vozový park o nové vozidlo, čím sme zvýšili našu kapacitu sťahovania
Bratislava sťahovanie
Copyright © SKS Sťahovanie,s.r.o., 2013
Objednávka
Sťahovanie   doprava